Ücretsiz Ara 0553 966 68 55
Pazartesi - Pazar 08:00 - 19:00
Close
Pzts - Cm : 08:00 - 19:00


Koltuk Yıkama

Evimizde ofisimizde ve gunluk yaşantımızda her yerde kullanılan koltuklarımızın temizliğinin yapılması sağlık açısından son derece önemlidir. Sıkça kullanılan koltuklarımıza yalnızca biz değil misafirlerimiz de çocuklarımız da kullanmaktadır. Hava şartlarına göre giymiş olduğumuz kıyafetlerimize bulaşan kir ve pislikler zamanla koltuklarımıza yapışmakta ve koltuk uzerinde kalıntılar oluşturmaktadır. Bu sayede de koltuklarımız hızlı bir biçimde kirlenmektedir. Sağlığımız açısından ve temiz ortamda yaşayabilmek açısından koltuklarımız duzenli periyotlar da yıkanmasını sağlamamız gerekmektedir.
 
            Koltukların modellerine göre ya da kişilerin arzu, istek ve beğenilerine göre koltuklarda bulunan kumaşlar birbirinden farklı olmaktadır. Kumaşlar ilk başta ne kadar guzel olursa olsunlar temizlik esnasında temizlenmeleri kişileri yormaktadır. Kişilerin kendilerinin yapmış olduğu koltuk silme işlemi yıkama işlemi kadar hijyenik olmamakla birlikte koltuk kumaşlarına kısa surede deforme olmasını hızlandırır. Koltuk temizleme işleminde kullanacağınız temizlik urunlerinin de dikkatli seçilmesi gerekmektedir. Hem koltuklarının zarar görmemesi açısından hem de daha temiz koltuklara ulaşabilmek için Cici halı yıkama firmasını tercih eden bir suru muşterimiz bulunmaktadır. 
 
             Muşterilerimizden almış olduğumuz koltuklarımızı kumaşların turune göre ayırmaktayız. Koltuk uzerinde bulunan kumaşa göre o kumaşa uygun temizlik malzemeleri seçilmekte ve bu malzemeler ile derinlemesine temizlikleri yapılmaktadır. Temizleme işlemi bitmiş olan koltuklarınız özel kurutma makinelerimiz ile kurutup, koltuk kumaşlarında herhangi bir deformasyon oluşturmadan siz değerli muşterilerimizin evlerine teslimini sağlamaktayız.

       Samsun Cici Halı Yıkama olarak muşterilerine daha kaliteli ve duzgun hizmetler sunabilmek için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

Bu sayede de koltuk yıkamada rakiplerinden her zaman bir adım önde olmayı başarmaktadır.

El Dokuma Halılarınız İtina ile Yıkanır!

Halılarınız sadece halı yıkama uygulamaları için özel üretilmiş makineler ile yıkanır. Kullandığımız halı yıkama şampuanları anti-bakteriyeldir ve %100 doğaldır.Tamamen hijyenik bir ortamda yıkanacak olan halılarınız bu sayede uzun ömürlü bir kullanıma sahip olur.
Google Yorum Halı Yıkama Koltuk Yıkama Stor Yıkama