Ücretsiz Ara 0553 966 68 55
Pazartesi - Pazar 08:00 - 19:00
Close
Pzts - Cm : 08:00 - 19:00


          Samsun Cici Halı Yıkama olarak hedefimiz muşteri beklentilerini en ust duzeyde karşılamak ve %100 muşteri memnuniyetine ulaşmaktır.
           
        Etik kurallar çerçevesinde sağlığa uygunluk ve şeffaflıktan ödun vermeden değerli muşterilerimize en iyi hizmet verebilmek ve sektörumuzde en iyi olma yolunda sağlam adımlar atmaktayız. Samsun da bulunan Halı yıkamalar arasında, yuksek kaliteli olup fiyatları en uygun olan firmamız için değerli muşterilerimizin aklına ilk gelecek halı firması olmak gayesiyle çalışmalarımızı her geçen gun arttırmaktayız. Muşteri memnuiyetine çok önem verilen firmamızda muşterilerimizin sağlıklı ve sağlıklı bir ortamda yaşaması için gerekli olan her turlu temizliği kaliteli ekipmanlar ve tecrubeli çalışanlar ile birlikte, halı ve kilimlerinizi ilk gunku kadar temiz teslim etmekteyiz.
 

    Modern binamızda otomatik ekipmanlarımızla eğitimini verdiğimiz tecrubeli personelimiz ile sizlere durust guvenilir ve guler yuzlu hizmetlerimizden yararlanmak için Samsun Cici halı yıkamaya bekliyoruz.

   Sektörunde öncu ve kaliteli hizmet sunar..

El Dokuma Halılarınız İtina ile Yıkanır!

Halılarınız sadece halı yıkama uygulamaları için özel üretilmiş makineler ile yıkanır. Kullandığımız halı yıkama şampuanları anti-bakteriyeldir ve %100 doğaldır.Tamamen hijyenik bir ortamda yıkanacak olan halılarınız bu sayede uzun ömürlü bir kullanıma sahip olur.
Google Yorum Halı Yıkama Koltuk Yıkama Stor Yıkama