Stor ve Zebra Perde Yıkama Hizmetleri


Perdeleriniz Evinizden Alınır :)

3 Gun içerisinde Evinize Teslim Edilir !!


 

1. Perde Yıkama Aşaması

Son teknoloji ile donanımlı makinalarımız ve hem hijyen hem de sağlık açısından onaylı temizlik malzemelerimiz ile el değmeden stor perdelerinizin temizliği yapılmaktadır. özellikle halı ve perdenin temizliği söz konusu olduğunda kullanılan hijyen urunlerinin muhteviyatı çok önemlidir. Kullandığımız her urunde sağlığınız başta olmak uzere tum yararlar duşunulmuştur.

2 .Perde Durulama Aşaması

Yıkanması aşamasında gösterilen hassasiyetin devamı olarak sunduğumuz durulama hizmeti aşamasıdır. Alerjik rahatsızlıklara sebebiyet vermemesi için özenle seçtiğimiz temizlik malzemelerinin durulanması konusunda da aynı özen ve titizliği göstermekteyiz.

3. Havalandırma ve Kurutma Aşaması

Temizliği firmamız guvencesi ile yapılan stor perdelerinizin havalandırılması ve zarar görmeyeceği ortamlarda kurutulması aşamasıdır. Doğru zeminlerde yapılan kurutma ve havalandırma işlemi ile stor perdelerinizde katlanma ya da kumaşa verilebilecek zararın tam anlamıyla önune geçilmiş olunur.

4.Kalite Kontrol ve Perde Tamiratı Aşaması

Temizlenmiş ve kurutulmuş olan stor perdeleriniz için yapılan işlemlerin kontrol aşamasıdır. Bu aşamada perdelerinizde tamirata konu bir işlem var ise bununda yapılması söz konusudur.
Google Yorum Halı Yıkama Koltuk Yıkama Stor Yıkama