Ücretsiz Ara 0553 966 68 55
Pazartesi - Pazar 08:00 - 19:00
Close
Pzts - Cm : 08:00 - 19:00

Halı Yıkama

Samsun Cici Halı Yıkama

    Halılar evlerimizin ve iş yerlerimizin vazgeçilmez dekoratif parçalarındandır. Halıların belirli zaman aralıklarında temizlenmesi kişilerin sağlıkları açısından ve ortamın hijyeni açısından buyuk önem taşımaktadır. Hem görunumunun guzelleşmesi hem de ortamın sağlık açısından daha iyi hale gelmesi için kişiler son zamanlarda profesyonel halı yıkama firmalarını tercih etmektedirler.  Gunumuzde halı çeşitliliğinin artmasıyla birlikte temizlik esnasında kullanılan yöntemlerde farklılaştığı için seçilecek temizlik firmasının bu konuda deneyimli ve tecrubeli olması gereklidir.

 
     Temizliği yapılacak halılarımıza çeşitlerine göre kategoriye ayırıp her çeşide göre ilgili temizlik urunuyle yıkaması yapılmaktadır. Bu şekilde yapılan çalışmalarımızla halı renginde ya da yuzeyinde herhangi bir deformasyon olma olasılığını ortadan kaldırmaktayız. Samsun Cici Halı yıkama bunyesinde çalıştırdığı eğitimli ve tecrubeli personelleri sayesinde yıkanan halılar özenle kurutulup siz muşterilerimize teslim edilmektedir. Halılara ve muşterilere gösterilen özen sayesinde muşterilerimiz tarafından surekli tercih edilen firma olmaya devam etmekteyiz. Halı yıkama duşunulenin aksine özenli ve çok kapsamlı yapılması gereken bir işlemdir.

       Muşterilerine guvenilir ve başarılı hizmet sunan Cici Halı Yıkama gun geçtikçe muşterilerimizin tek tercihi haline gelmeye başlamıştır.Samsun Cici Halı Yıkama muşterilerine daha kaliteli ve duzgun hizmetler sunabilmek için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

Bu sayede de rakiplerinden her zaman bir adım önde olmayı başarmaktadır.

Google Yorum Halı Yıkama Koltuk Yıkama Stor Yıkama